Zainwestuj w dobry PR. To się zwraca i opłaca!

Pojęcia takie jak: marketing, reklama i Public Relations często spędzają sen z powiek księgowym i właścicielom firm z sektora MŚP, nowo powstałych firm czy startupów. Dlaczego? Bo w obiegowej opinii generują gigantyczne koszty bez gwarancji przychodów.

Więcej
Zaangażuj się biznesowo i społecznie. Warto.

Firmy nie angażujące się w działania społeczne w większym bądź mniejszym zakresie w dzisiejszych czasach uznawane są za biznesowych egoistów a klienci niezbyt przychylnym okiem patrzą na taką postawę. Jak to zmienić? Dzisiaj małe podpowiedzi z potrzebującymi psiakami w tle.

Więcej
Marketingowe grzechy. Co irytuje naszych fanów?

O tym, że posiadanie profilu w mediach społecznościowych jest dla marek ważne nie trzeba już nikogo przekonywać. O tym, że profil musi być prowadzony ciekawie oraz w sposób angażujący również nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Ale czy to wszystko zapewni nam sukces? Niekoniecznie.

Więcej
Marketingowe grzechy. Strony www.

Do wielu mniejszych i większych grzeszków jakie mają na sumieniu, często nieświadomie, przedsiębiorcy śmiało możemy zaliczyć również strony internetowe. W zamierzeniu mające być wizytówką firmy a często będące odstraszaczem i to bardzo skutecznym. A tak być nie musi, prawda?

Więcej
KeyK Project Poleca Blog
Jakie sklepy internetowe kochają wszyscy klienci?

Powiedzenie „rynek e-commerce co rusz bije nowe rekordy, które uprzednio sam ustalił” znajduje odzwierciedlenie w danych finansowych. Wedle szacunków PwC za pięć lat wartość rynku sprzedaży internetowej w Polsce osiągnie imponujące 162 mld zł.

Więcej
Od IT po targi ślubne. Poznaj ciekawe wydarzenia targowe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wiele się mówi o Zjednoczonych Emiratach Arabskich a w szczególności o Dubaju w ostatnich latach. Wiele firm chciałoby wejść na tamtejszy rynek mając w perspektywie ekspansję na rynki regionu na których mieszka ponad miliard mieszkańców.

Więcej
Zapraszamy na Bloga

Adres korespondencyjny:

KeyK Project Marketing&Media
ul. Chwarznieńska 158A
81-601 Gdynia
tel. 58 351 31 11
tel.kom. 660 78 47 38

Siedziba firmy:

TRITUM Business Park
Al. Zwycięstwa 241/12
81-521 Gdynia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KeyK Project z siedzibą w Gdyni przekazanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku „o ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że jestem uprawniony(a) do dostępu do swoich danych i ich poprawiania, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Mam prawo ją cofnąć w dowolnym momencie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zapoznałem się z Klauzulą informacyjną. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest KeyK Project z siedzibą w Gdyni. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.
Powrót